DERMIX ABSOLUTE DRY, servetėles nuo prakaitavimo, 10 vnt
Vaizdas yra iliustracinis

DERMIX ABSOLUTE DRY, servetėles nuo prakaitavimo, 10 vnt

7,92€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Absolute Dry“ yra stiprus antiperspirantas, efektyviai (iki 7 dienų) apsaugantis nuo pažastų, delnų, padų prakaitavimo. „Absolute Dry“ sudėtyje yra aliuminio chlorido ir alkoholio. Aliuminio chloridas suformuoja barjerą išorinėje prakaito liaukos dalyje taip apsaugodamas nuo prakaito patekimo ant odos paviršiaus. Aliuminio chloridas taip pat slopina bakterijų dauginimąsi ir apsaugo nuo nemalonaus ...

Daugiau apie prekę

Saugaus pirkimo garantija!

paysera

Prekės aprašymas

Absolute Dry“ yra stiprus antiperspirantas, efektyviai (iki 7 dienų) apsaugantis nuo pažastų, delnų, padų prakaitavimo. „Absolute Dry“ sudėtyje yra aliuminio chlorido ir alkoholio. Aliuminio chloridas suformuoja barjerą išorinėje prakaito liaukos dalyje taip apsaugodamas nuo prakaito patekimo ant odos paviršiaus. Aliuminio chloridas taip pat slopina bakterijų dauginimąsi ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. „Absolute Dry“ rekomenduojamas visiems, norintiems ypač efektyvaus, nuolat veikiančio antiperspiranto. „Absolute Dry“ taip pat rekomenduojamas žmonėms, kuriuos vargina per gausus prakaitavimas, vadinamas hiperhidroze. „Absolute Dry“ sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ir dažiklių. „Absolute Dry“ gaminamas losjono ir servetėlių pavidalu. Abu produktai yra tokios pačios sudėties ir veikia 7 dienas esant visų tipų prakaitavimui.

 Absolute Dry“ servetėlės – tai nauja unikali antiperspiranto forma! Servetėlę patogiau naudoti delnams ir padams. Higieniška ir patogu, lengva nešiotis rankinėje, tinka keliaujant.

Naudojimo būdas
Geriausiam poveikiui pasiekti ir saugant odą nuo sudirginimo svarbu, kad tepant „Absolute Dry“ oda būtų visiškai sausa. Nusiprauskite ir nusausinkite odą rankšluosčiu ir leiskite natūraliai išdžiūti.
Po skutimosi oda būna labai jautri. Neskuskite pažastų 24 valandas prieš naudojant „Absolute Dry“.
Patepkite odą „Absolute Dry“ (pvz., pažastis) vakare, valandą iki miego, ir leiskite išdžiūti. Tai užtrunka vieną ar dvi minutes.
Ryte pateptą odą nuplaukite. Jeigu norite, galite naudoti įprastą kvapnųjį dezodorantą, bet tai nebūtina. „Absolute Dry“ išlaikys odą sausą 7 dienas.
Dažniausiai „Absolute Dry“ užtenka naudoti kartą per savaitę. Išbandykite įvairius naudojimo intervalus ir atraskite labiausiai Jums tinkamą.
Jeigu Jus vargina gausus prakaitavimas, pradžioje rekomenduojama „Absolute Dry“ naudoti dažniau, kad pasiektumėte ilgalaikį poveikį. Po šio pradinio laikotarpio paprastai užtenka naudoti kartą per savaitę.
Delnų ir padų oda yra storesnė nei pažastų, todėl šias vietas reikėtų tepti dažniau. Siekiant geresnio poveikio, pradžioje „Absolute Dry“ rekomenduojama tepti keletą vakarų iš eilės.
Gamintojas

Peržiūrėta 38 kart. per paskutines 30 dienas