-30%
VAGISAN  kombinuotas drėkinamasis makšties kremas, 10 g. + Cremolum ovulės, 8 vnt.
Vaizdas yra iliustracinis

VAGISAN kombinuotas drėkinamasis makšties kremas, 10 g. + Cremolum ovulės, 8 vnt.

14,47€ 10,13€ PREKĖ SU TRUMPESNIU GALIOJIMO TERMINU 31.03.2022

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Nuo sausumo makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje.

Ovulė įdėta į makštį ištirpsta, surenka ten esantį makšties skystį ir suformuoja puoselėjamąjį kremą. Sudėtyje yra pieno rūgšties, kalcio laktato, kurie užtikrina, kad makštyje susidarančio kremo pH būtų 4,5. Kremo sudėtyje yra didelis kiekis vandens, todėl tinkamai sudrėkinama oda makšties prieangio ir ...

Daugiau apie prekę

Saugaus pirkimo garantija!

paysera

Prekės aprašymas

Nuo sausumo makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje.

Ovulė įdėta į makštį ištirpsta, surenka ten esantį makšties skystį ir suformuoja puoselėjamąjį kremą. Sudėtyje yra pieno rūgšties, kalcio laktato, kurie užtikrina, kad makštyje susidarančio kremo pH būtų 4,5. Kremo sudėtyje yra didelis kiekis vandens, todėl tinkamai sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje. Puoselėjantys lipidai odą išlaiko elastingą Be hormonų. Esant reikalui, gali būti naudojamas kartu su taikoma pakaitine hormonų terapija arba galima kaitalioti su makšties kremais ar žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Naudojant reguliariai, galima užkirsti kelią nemaloniems makšties ir išorinių lytinių organų srities pojūčiams.

Gamintojas „Dr. A.Wolff“, Vokietija.

Sudedamosios dalys

Kremo sudėtis: Aqua, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Octyldodecanol, Polysorbate 60, Sodium Lactate, Sorbitan Stearate.

Ovulės sudėtis: Calcium Lactate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lactic Acid, PEG-20 Glyceryl Stearate, Sodium Carbomer.

Naudojimo būdas
Ovulės skirtos naudoti makštyje, kremas – makštyje ir ant išorinių lytinių organų. Pradžioje naudoti kasdien. Sumažėjus simptomams, naudoti pagal poreikį.

Nurodymai dėl naudojimo nėštumo periodu. Norint išvengti rizikos, nėštumo laikotarpiu kremo į makštį aplikatoriumi įpurkšti negalima. Vietoje to, išspauskite maždaug 2 cm ilgio kremo juostelę ant švaraus piršto ir patepkite makšties vidų.
Gamintojas

Dr. Wolff

Peržiūrėta 35 kart. per paskutines 30 dienas