ICE POWER, ŠALDANTIS PURŠKALAS, 125 ML
Vaizdas yra iliustracinis

ICE POWER, ŠALDANTIS PURŠKALAS, 125 ML

9,63€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

„Ice Power Sport Spray“ – veiksmingas ir ilgai veikiantis šaldomojo gelio purškiklis. Tai unikali šaldomoji priemonė, kurioje suderintas purškiklio patogumas ir ilgalaikis „Ice Power Cold Gel“ šaldomojo gelio poveikis. Šis sportinis purškiklis malšina tiek ūmų, tiek chroninį raumenų ir griaučių sistemos skausmą, taip pat greitina raumenų atsigavimą, todėl jį puikiai ...

Daugiau apie prekę

Saugaus pirkimo garantija!

paysera

Prekės aprašymas

„Ice Power Sport Spray“ – veiksmingas ir ilgai veikiantis šaldomojo gelio purškiklis. Tai unikali šaldomoji priemonė, kurioje suderintas purškiklio patogumas ir ilgalaikis „Ice Power Cold Gel“ šaldomojo gelio poveikis. Šis sportinis purškiklis malšina tiek ūmų, tiek chroninį raumenų ir griaučių sistemos skausmą, taip pat greitina raumenų atsigavimą, todėl jį puikiai tinka naudoti po didelio fizinio krūvio. Naudojant sportinį purškiklį ilgam atlėgsta skausmas, sukeltas sportuojant patirtų sužalojimų, patempimų, išnirimų, gumbų ir mėlynių.

„Ice Power Sport Spray“ sportinis šaldomasis purškiklis

  • ilgalaikis skausmo malšinimas
  • greitas ir patogus naudojimas
  • veiksmingas ir saugus
  • higieniškas
Naudojimo būdas
Papurkškite porą kartų pažeistą vietą 10 cm atstumu. Jei reikia, pakartokite. Nepurkškite ant atvirų žaizdų, gleivinių. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Tik išoriniam vartojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Peržiūrėta 13 kart. per paskutines 30 dienas